Hendy

Hendy

Kapacita: 10 osob

CENY

Dvouhodinový pronájem (květen, od 4. září, říjen)2100 Kč po slevě: 1598 Kč
Půldenní pronájem (květen, od 4. září, říjen)3500 Kč po slevě: 2398 Kč
Celodenní pronájem (květen, od 4. září, říjen)5000 Kč po slevě: 3498 Kč
Půldenní pronájem (červen, červenec, srpen, do 4. září)3500 Kč po slevě: 2648 Kč
Celodenní pronájem (červen, červenec, srpen, do 4. září)5000 Kč po slevě: 3998 Kč

Vratná kauce při převzetí lodě je 1000 Kč.

Od 4.9.2017 byl ukončen provoz půjčovny lodí z důvodu oprav na Baťově kanále. Těšíme se na vás od května 2018. Rezervujte si již loďku nyní v nové sezóně 2018.

Motorový člun Hendy je velmi kvalitní robustní plavidlo vyrobené v Norsku (2016) a v České republice jej používají například hasiči, záchranáři nebo policie. Plavidlo je také vybavené nájezdovou plošinou, který usnadní vjezd až dvou vozíčkářů na palubu.

Parametry: Kapacita 10 osob, rok výroby člunu – 2016, motor: Yamaha 8 hp, rok výroby motoru: 2016, konzole řízení se štítem osazena kormidlem, délka: 6 metrů

Vybavení: Stříška proti slunci, pádlo, hák, 2 kotevní lana, 4 fendry

Půjčení lodě na 4 hodiny
Čtyři hodiny je doba vhodná k doplutí z Petrova do Veselí nad Moravou i s jeho prohlídkou. Veselí odjakživa leželo na kupecké stezce ze severu na jih. Původní veselský hrad zabezpečoval přechod přes řeku.  Hrad byl zároveň jednou z pohraničních pevností mezi českými a uherskými zeměmi. Tipy k vidění: Panský dvůr, Poklona sv. Peregrína, zámek, zámecký park, pomník generála Laudona, Kostel sv. Bartoloměje a Bartolomějské náměstí).

Půjčení lodě na 8 hodin
Nejoblíbenější je osmihodinový celodenní výlet na lodi po Baťově kanálu. Během 8 hodin totiž zvládnete navštívit Strážnici, Veselí nad Moravou. Poplujete přes vesničku Vnorovy s Novobarokním Kostelem sv. Alžběty Durynské, nebo se sousoším Nejsvětější Trojice z roku 1745. Výhodou zapůjčení lodě na celý den je ta, že Vás rozhodně nebude stresovat čas a vy si tak budete moci užívat krásy Baťova kanálu se svými přáteli.

Komorování pro veřejnost

KVĚTEN, ZÁŘÍ: Všechny plavební komory jsou otevřeny každý pátek, sobotu, neděli a ve státní svátky od 10.00 do 18.00 hodin.  

ČERVEN, ČERVENEC, SRPEN: Všechny plavební komory jsou otevřeny každé úterý, středu, čtvrtek, pátek, sobotu, neděli a ve státní svátky od 10.00 do 18.00 hodin.

DUBEN, ŘÍJEN, LISTOPAD: Akce na objednávku

Upozornění: Doporučujeme přijet o půl hodiny dříve před započetím plavby, abychom vám stihli vše vysvětlit a ukázat. Musíme vás upozornit, že pokud nedorazíte do 9:30 u dopoledních a celodenních výpůjček, nebo do 14:30 u odpoledních bez informování nás o zpoždění, máme právo pronajmout loď jiným zájemcům.

Provoz půjčovny v květnu a září: Půjčovna otevřena každý den od 9:00 do 19:00. Od pondělí do čtvrtku si může půjčit lodičku na 2 hodiny a plout do Strážnice a zpět. Dále se nedostanete, jelikož jsou zavřená zdymadla. Pátek, sobotu a neděli jsou vodní komory otevřené od 10.00 do 18.00 hodin.

Provoz půjčovny v dubnu a říjnu: Akce na objednávku. Plavidla si může půjčit kterýkoli den na 2 hodiny a plout do Strážnice a zpět. Dále se nedostanete, jelikož jsou zavřená zdymadla.

Všeobecné podmínky ke stažení ZDE.

Provozní řád půjčovny ke stažení ZDE.

Nájemní smlouva ke stažení ZDE.

Přehled volných termínů a rezervace

Mapa trasy

Mapa je interaktivní, nebojte se do ní kliknout a dozvědět se tak více.

Doplňkové služby

Chutný košík k zakousnutí, vůně čerstvé kávy nebo hřejivá deka, která potěší. To jsou naše doplňkové služby pro každou loď.