Noe

Noe

Kapacita: 50

CENY

1hod./osoba119 Kč
2hod./osoba229 Kč
3hod./osoba289 Kč
4hod./osoba349 Kč
6hod./osoba489 Kč
8hod./osoba619 Kč
Jednorázový poplatek2000 Kč

*Ceny se uvádí na osobu, přičemž minimální obsaditelnost je 25 lidí.

Osobní loď Noe je vhodná pro firmní akce, školný výlety nebo jiné skupinové akce. Noe byla spuštěna na vodu v červenci 2016. Jedná se o plavidlo, které bylo postaveno speciálně pro podmínky Baťova kanálu (malá hloubka, nízké mosty). Díky tomu, že se jedná o katamarán a jeho kormidelnu můžeme hydraulicky zvedat a spouštět, nestojí poklidné plavbě nic v cestě.

Parametry: Max. počet cestujících je 50, délka 17 metrů, šířka 4 metry, 2 motory, celkový výkon  55,2kW

Vybavení: Na lodi je bezbariérová toaleta, bohatě zásobený lodní bar, stahovací okna a sluneční paluba. Celková atmosféra je podtržena stylovým dřevěným interiérem. Loď je ozvučena a disponuje rozvodem 220V.

Toto plavidlo provozují Jan a Jana Šulcovi z Vnorov, tel: +420 602 815 874, email: info@batuvkanal.cz

Během plavby po vodách Baťova kanálu jsme vám udělali malou představu, co lze vidět, zažít a prožít.

Půjčení lodě na 4 hodiny
Čtyři hodiny je doba vhodná k doplutí z Petrova do Vnorov, kde se Baťův kanál kříží s řekou Moravou. Ve vesničce Vnorovy můžete vidět Novobarokní Kostel sv. Alžběty Durynské nebo sousoší Nejsvětější Trojice z roku 1745. Pokud chcete zvolit volnější tempo, můžete zakotvit v přístavu Strážnice, kde se v blízkosti nachází historický střed města, strážnický skanzen a zámecký park. Občerstvit se je možné přímo v přístavní krčmě Molo, kde se zabaví i děti na blízkém hřišti.

Půjčení lodě na 8 hodin
Nejoblíbenější je osmihodinový celodenní výlet na lodi po Baťově kanálu. Během 8 hodin totiž zvládnete navštívit Strážnici, Veselí nad Moravou. Veselí odjakživa leželo na kupecké stezce ze severu na jih. Původní veselský hrad zabezpečoval přechod přes řeku.  Hrad byl zároveň jednou z pohraničních pevností mezi českými a uherskými zeměmi. Tipy k vidění: Panský dvůr, Poklona sv. Peregrína, zámek, zámecký park, pomník generála Laudona, Kostel sv. Bartoloměje a Bartolomějské náměstí), hvězdárna. Výhodou zapůjčení lodě na celý den je ta, že Vás rozhodně nebude stresovat čas a vy si tak budete moci užívat krásy Baťova kanálu se svými přáteli.

Mapa trasy

Mapa je interaktivní, nebojte se do ní kliknout a dozvědět se tak více.

Doplňkové služby

Chutný košík k zakousnutí, vůně čerstvé kávy nebo hřejivá deka, která potěší. To jsou naše doplňkové služby pro každou loď.