U kapitána

U kapitána

Kapacita: 2 + 4

CENY

1 - 2 osoby (říjen-duben)1198 Kč po slevě: 798 Kč
1- 2 osoby (květen-září)1400 Kč po slevě: 1198 Kč
každá další osoba450 Kč po slevě: 348 Kč
Dítě 0 - 3 roky0 Kč
Domácí mazlíček350 Kč po slevě: 250 Kč

* dva samostatné pokoje se společnou koupelnou (WC + sprchový kout)

* manželská postel + dvoupatrová postel, dvoupatrová postel

Rezervace: +420 774 806 522, info@batuvkanalpetrov.cz

Apartmán U kapitána má dva oddělené pokoje. V jednom najdete pohodlnou manželskou postel a jednu dvoupatrovou, v druhém pokoji dvoupatrovou postel. Na přání lze manželskou postel oddělit a přidat dětskou postýlku. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici je připojení na wi-fi. Najdete zde také otevřenou šatní skříň a psací stůl. V ceně pokoje je ložní prádlo a ručníky.

Pro úschovu kol využijte prosím uzamykatelné boxy v přístavu (zámek vám rádi zapůjčíme na recepci).

Přístav Petrov byl vybudován v roce 2015 na Baťově kanále jako moderní rekreační přístav s kapacitou 47 plavidel a vytvořil tak zázemí pro provoz všech typů lodí, zejména místo pro kotvení a otáčení plavidel pro pravidelnou vodní dopravu. V přístavu se nachází půjčovna plavidel a kol, plovoucí kavárna. Přístav je projektován pro krátkodobé i dlouhodobé stání plavidel a jejich servis. V přístavu se nachází sjezdová rampa pro lodě a zároveň obsahuje i stavební přípravu pro další rozšíření poskytovaných služeb.

 * parkování cca 150 metrů od ubytování

Přehled volných termínů a rezervace

Doplňkové služby

Chutný košík k zakousnutí, vůně čerstvé kávy nebo hřejivá deka, která potěší. To jsou naše doplňkové služby pro každou loď.