U vodníka

U vodníka

Kapacita: 2 + 2

CENY

1 osoba990 Kč po slevě: 790 Kč
2 osoby1190 Kč po slevě: 990 Kč
Přistýlka500 Kč po slevě: 350 Kč
Dítě 3 - 10350 Kč po slevě: 250 Kč
Dítě 0 - 3 roky0 Kč
Domácí mazlíček350 Kč po slevě: 250 Kč

* samostatný pokoj s vlastní koupelnou (WC + sprchový kout)

* manželská postel + dvoupatrová postel

* v ceně káva, čaj, wifi, ručníky, povlečení, toaletní papír

V pokoji U vodníka najdete pohodlnou manželskou postel a jednu dvoupatrovou. Na přání lze manželskou postel oddělit a přidat dětskou postýlku. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici je varná konvice se setem na čaj a kávu a připojení na wi-fi. Najdete zde také otevřenou šatní skříň a psací stůl. V ceně pokoje je ložní prádlo a ručníky.

Přístav Petrov byl vybudován v roce 2015 na Baťově kanále jako moderní rekreační přístav s kapacitou 47 plavidel a vytvořil tak zázemí pro provoz všech typů lodí, zejména místo pro kotvení a otáčení plavidel pro pravidelnou vodní dopravu. V přístavu se nachází půjčovna plavidel a kol, plovoucí kavárna. Přístav je projektován pro krátkodobé i dlouhodobé stání plavidel a jejich servis. V přístavu se nachází sjezdová rampa pro lodě a zároveň obsahuje i stavební přípravu pro další rozšíření poskytovaných služeb (v roce 2017 by se měla otevřít čerpací stanice pohonných hmot a jeřáb pro manipulaci s plavidly).

Přehled volných termínů a rezervace

Doplňkové služby

Chutný košík k zakousnutí, vůně čerstvé kávy nebo hřejivá deka, která potěší. To jsou naše doplňkové služby pro každou loď.