Vánoční poukaz

Vánoční poukaz

Kapacita: 4

KOUPIT POUKAZ
(půldenní 1 868 Kč)
 KOUPIT POUKAZ
(celodenní 2 648 Kč)
Vánoční poukaz obdržíte ihned po odeslání objednávky.

Vánoční poukaz – jedná se o půldenní (4 hodiny) pronájem motorového člunu v hodnotě 1868 Kč nebo celodenní (8 hodin) v hodnotě 2648 Kč v přístavu Petrov na Baťově kanále. K řízení člunu nepotřebujete předchozích zkušeností ani kapitánské zkoušky. Pro koupení poukazu nemusíte provádět rezervaci na konkrétní termín. Poukaz obsahuje unikátní číslo (voucher), které obdarovaný použije pro rezervaci konkrétního (vlastního) termínu.  Termín realizace pronájmu musí být v období od 1. 5. - 30. 9. 2019. Rezervace musí proběhnout od 1.1.2019 do 30. 6. 2019.

Postup pro zakoupení Vánočního poukazu:

  • Kliknout na „Koupit Vánoční poukaz“
  • Vyplnit objednávku
  • Ihned obdržíte email s Vánočním poukazem s unikátním číslem (voucherem)
  • Vánoční poukaz bude platný po uhrazení faktury

Obdarovaný:

  • Vybere plavidlo
  • Vybere vhodný termín
  • Provede rezervaci a vloží unikátní číslo (voucher)

Loď můžete řídit i bez předchozích zkušeností a kapitánských!

Lodě Martina, Andulka, Viktorka a Zuzana (které jsou předmětem vánočního poukazu) jsou vhodné pro menší skupinky. Jsou velice žádané pro svůj komfort a zároveň výborný poměr ceny a kvality. Vyrazte s přáteli na projížďku. Baťův kanál na Vás a na Vaše přátele už čeká. Po společné plavbě se s přáteli občerstvěte v naši jedinečné plovoucí kavárně.

Parametry: Kapacita: 4 osoby, rok výroby lodě: 2016, motor: Yamaha 8 hp, rok výroby motoru: 2016, konzole řízení se štítem osazena kormidlem, délka: 4 metry 

Vybavení: Stříška proti slunci, pádlo, hák, 2 kotevní lana, 4 fendry

Během plavby po vodách Baťova kanálu jsme vám udělali malou představu, co lze vidět, zažít a prožít.

Půjčení lodě na 4 hodiny
Čtyři hodiny je doba vhodná k doplutí z Petrova do Vnorov, kde se Baťův kanál kříží s řekou Moravou. Ve vesničce Vnorovy můžete vidět Novobarokní Kostel sv. Alžběty Durynské nebo sousoší Nejsvětější Trojice z roku 1745. Pokud chcete zvolit volnější tempo, můžete zakotvit v přístavu Strážnice, kde se v blízkosti nachází historický střed města, strážnický skanzen a zámecký park. Občerstvit se je možné přímo v přístavní krčmě Molo, kde se zabaví i děti na blízkém hřišti.

Půjčení lodě na 8 hodin
Nejoblíbenější je osmihodinový celodenní výlet na lodi po Baťově kanálu. Během 8 hodin totiž zvládnete navštívit Strážnici, Veselí nad Moravou. Veselí odjakživa leželo na kupecké stezce ze severu na jih. Původní veselský hrad zabezpečoval přechod přes řeku.  Hrad byl zároveň jednou z pohraničních pevností mezi českými a uherskými zeměmi. Tipy k vidění: Panský dvůr, Poklona sv. Peregrína, zámek, zámecký park, pomník generála Laudona, Kostel sv. Bartoloměje a Bartolomějské náměstí), hvězdárna. Výhodou zapůjčení lodě na celý den je ta, že Vás rozhodně nebude stresovat čas a vy si tak budete moci užívat krásy Baťova kanálu se svými přáteli.

Komorování pro veřejnost

KVĚTEN, ZÁŘÍ: Všechny plavební komory jsou otevřeny každý pátek, sobotu, neděli a ve státní svátky 9:30-13:30, 14:00-18:00.  

ČERVEN, ČERVENEC, SRPEN: Všechny plavební komory jsou otevřeny každé úterý, středu, čtvrtek, pátek, sobotu, neděli a ve státní svátky 9:30-13:30, 14:00-18:00.

DUBEN, ŘÍJEN, LISTOPAD: Akce na objednávku

Upozornění: Doporučujeme přijet o půl hodiny dříve před započetím plavby, abychom vám stihli vše vysvětlit a ukázat. Musíme vás upozornit, že pokud nedorazíte do 10:00 u dopoledních a celodenních výpůjček, nebo do 14:30 u odpoledních bez informování nás o zpoždění, máme právo pronajmout loď jiným zájemcům.

Provoz půjčovny v květnu a září: Půjčovna otevřena každý den od 9:00 do 19:00. Od pondělí do čtvrtku si může půjčit lodičku na 2 hodiny a plout do Strážnice a zpět. Dále se nedostanete, jelikož jsou zavřená zdymadla. Pátek, sobotu a neděli jsou vodní komory otevřené 9:30-13:30, 14:00-18:00.

Provoz půjčovny v dubnu a říjnu: Akce na objednávku. Plavidla si může půjčit kterýkoli den na 2 hodiny a plout do Strážnice a zpět. Dále se nedostanete, jelikož jsou zavřená zdymadla.

Všeobecné podmínky ke stažení ZDE.

Provozní řád půjčovny ke stažení ZDE.

Nájemní smlouva ke stažení ZDE.

Všeobecné podmínky prodeje dárkových poukazů ke stažení ZDE.

 

KOUPIT POUKAZ
(půldenní 1 868 Kč)
 KOUPIT POUKAZ
(celodenní 2 648 Kč)
Vánoční poukaz obdržíte ihned po odeslání objednávky.

Mapa trasy

Mapa je interaktivní, nebojte se do ní kliknout a dozvědět se tak více.

Doplňkové služby

Chutný košík k zakousnutí, vůně čerstvé kávy nebo hřejivá deka, která potěší. To jsou naše doplňkové služby pro každou loď.