Viktorka

Viktorka

Kapacita: 4

CENY

Dvouhodinový pronájem (květen, od 4. září, říjen)1650 Kč po slevě: 998 Kč
Půldenní pronájem (květen, od 4. září, říjen)2100 Kč po slevě: 1398 Kč
Celodenní pronájem (květen, od 4. září, říjen)3000 Kč po slevě: 1998 Kč
Půldenní pronájem (červen, červenec, srpen, do 4. září)2100 Kč po slevě: 1698 Kč
Celodenní pronájem (červen, červenec, srpen, do 4. září)3000 Kč po slevě: 2398 Kč
Vratná kauce při převzetí lodě je 1000 Kč.

Loď můžete řídit i bez předchozích zkušeností a kapitánských zkoušek.

Motorový člun Viktorka je vhodný pro romantický pár nebo pro rodinu se dvěma malými dětmi. Člun je hlavně určen pro jednodení plavbu bez přenocování. Malá kajutka slouží hlavně jako ukryt proti slunci nebo dešti, nebo herna pro děti J. Nouzově mohou v kajutě přenocovat dvě osoby.

Parametry: Kapacita: 4 (ideálně 2 dospělí a 2 děti), rok výroby lodě: 2016, motor: Yamaha 8 hp, rok výroby motoru: 2016, konzole řízení se štítem osazena kormidlem, délka: 4 metry 

Vybavení: V kajutě je LED osvětlení, 12V dobíjení (mobilů, tabletů), pádlo, hák, 2 kotevní lana, 4 fendry

Během plavby po vodách Baťova kanálu jsme vám udělali malou představu co lze vidět, zažít a prožít.

Půjčení lodě na 4 hodiny
Čtyři hodiny je doba vhodná k doplutí z Petrova do Veselí nad Moravou i s jeho prohlídkou. Veselí odjakživa leželo na kupecké stezce ze severu na jih. Původní veselský hrad zabezpečoval přechod přes řeku.  Hrad byl zároveň jednou z pohraničních pevností mezi českými a uherskými zeměmi. Tipy k vidění: Panský dvůr, Poklona sv. Peregrína, zámek, zámecký park, pomník generála Laudona, Kostel sv. Bartoloměje a Bartolomějské náměstí).

Půjčení lodě na 8 hodin
Nejoblíbenější je osmihodinový celodenní výlet na lodi po Baťově kanálu. Během 8 hodin totiž zvládnete navštívit Strážnici, Veselí nad Moravou. Poplujete přes vesničku Vnorovy s Novobarokním Kostelem sv. Alžběty Durynské, nebo se sousoším Nejsvětější Trojice z roku 1745. Výhodou zapůjčení lodě na celý den je ta, že Vás rozhodně nebude stresovat čas a vy si tak budete moci užívat krásy Baťova kanálu se svými přáteli.

Komorování pro veřejnost

KVĚTEN, ZÁŘÍ: Všechny plavební komory jsou otevřeny každý pátek, sobotu, neděli a ve státní svátky od 10.00 do 18.00 hodin.  

ČERVEN, ČERVENEC, SRPEN: Všechny plavební komory jsou otevřeny každé úterý, středu, čtvrtek, pátek, sobotu, neděli a ve státní svátky od 10.00 do 18.00 hodin.

DUBEN, ŘÍJEN, LISTOPAD: Akce na objednávku

Upozornění: Doporučujeme přijet o půl hodiny dříve před započetím plavby, abychom vám stihli vše vysvětlit a ukázat. Musíme vás upozornit, že pokud nedorazíte do 9:30 u dopoledních a celodenních výpůjček, nebo do 14:30 u odpoledních bez informování nás o zpoždění, máme právo pronajmout loď jiným zájemcům.

Provoz půjčovny v květnu a září: Půjčovna otevřena každý den od 9:00 do 19:00. Od pondělí do čtvrtku si můžete půjčit lodičku na 2 hodiny a plout do Strážnice a zpět. Dále se nedostanete, jelikož jsou zavřená zdymadla. Pátek, sobotu a neděli jsou vodní komory otevřené od 10.00 do 18.00 hodin.

Provoz půjčovny v dubnu a říjnu: Akce na objednávku. Plavidla si můžete půjčit kterýkoli den na 2 hodiny a plout do Strážnice a zpět. Dále se nedostanete, jelikož jsou zavřená zdymadla.

Všeobecné podmínky ke stažení ZDE.

Provozní řád půjčovny ke stažení ZDE.

Nájemní smlouva ke stažení ZDE.

Přehled volných termínů a rezervace

Mapa trasy

Mapa je interaktivní, nebojte se do ní kliknout a dozvědět se tak více.

Doplňkové služby

Chutný košík k zakousnutí, vůně čerstvé kávy nebo hřejivá deka, která potěší. To jsou naše doplňkové služby pro každou loď.