Mgr. Zuzana Půžová

Je zakladatelkou a jednatelkou společnosti a nepostradatelným členem týmu Baťův kanál Petrov. Stará se především o to, aby se peníze nerozkutálely tam, kam nemají. Je neuvěřitelně aktivní člověk, který je schopen zařídit téměř cokoli.
Po všeobecném gymnáziu nastoupila do bakalářského a následně magisterského studijního programu oboru rekreologie na Univerzitě Palackého v Olomouci, který úspěšně dokončila a dále pokračuje ve studiu na doktorském studijním programu.

Věnuje se psaní a vedení projektů z fondů Evropské unie, ve kterých se stala jednou z nejúspěšnějších v oblasti. Voda je však stále její srdeční záležitostí, které se věnuje každou volnou chvíli. Různými způsoby procestovala již mnoho států Evropy. Organizovala pobytové zájezdy v Alpách, je zkušená horská průvodkyně. Za sebou má organizování mnoha zábavních i vzdělávacích akcí, kde se orientovala nejen na jejich finanční stránku.

Vzrůstem je Zuzka sice malá, ale nebojte se, že byste ji přehlédli. Její smích a dobrá nálada se nese široko daleko. Pokud s ní budete na jedné lodi, poznáte její činorodost, obětavost a přátelskost.

Napište Zuzce na zuzana@batuvkanalpetrov.cz